KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14907233

nr 1490 7233

Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 september 2022
kl 19:40:57