KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759132

nr 1575 9132

Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 20:31:55

27/10 08:58:10 1      100 kr
30/10 15:06:29 2      Vinnande bud