KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13196327
nr 1319 6327
Oidentifierad konstnär. Signerad, "Simris kyrka". Olja på pannå, 21x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:25:32
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr