KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16375104

nr 1637 5104

Oidentifierad konstnär. Signerad, Paris. Olja på duk, 60x118 cm, yttermått inklusive ram: 71x130 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 19:30:33