KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929283

nr 1492 9283

Oidentifierad konstnär. Signerad, -99. Olja på duk, 53x29 cm, yttermått inklusive ram: 55x32 cm

Utrop:

500 kr

måndag 26 september 2022
kl 20:42:04