KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275082
nr 1227 5082
Oidentifierad konstnär. Signerad. Hirsch, fiskar på fat. Olja på pannå, 21x26
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:37:15
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr