KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16273152

nr 1627 3152

Oidentifierad konstnär. Signerad, bymotiv. Olja på duk, 80x114 cm, yttermått inklusive ram: 100x135 cm

måndag 10 juni 2024
kl 19:01:31