KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488474

nr 1448 8474

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1950, Lofoten. Olja på duk, 44x54, yttermått inklusive ram: 59x68 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 februari 2022
kl 20:28:18