KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15989328
nr 1598 9328
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 74, blomster. Olja på duk, 22x26 cm, yttermått inklusive ram: 27x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:59:51
100 kr
150 kr
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr