KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327402
nr 1332 7402
Oidentifierad konstnär. Signerad, Arabisk man, omkring 1900, ej ram. Olja på pannå, 28x15,5
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:22:46
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr