KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407319

nr 1340 7319

Oidentifierad konstnär. Segelbåt vid vik. Signerad. Olja på pannå, 29x38 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:55:24

7/8 11:27:43 1      Vinnande bud