KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746473

nr 1374 6473

Oidentifierad konstnär. Marin, monogramsignerad. Olja på pannå, 18x14 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 25 januari 2021
kl 18:45:51