KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046141

nr 1404 6141

Oidentifierad konstnär. Religiös, ej signerad. Olja på pannå, Motivet: 37x29, yttermått inklusive ram: 54x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:44:49