KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746461
nr 1374 6461
Oidentifierad konstnär, omkr. 1900, landskapsmotiv från Mallorca. Signerad, Olja på duk, 47x62cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:27:12
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr