KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15053110

nr 1505 3110

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, vallflicka med får. Olja på duk, 58x47 cm, yttermått inklusive ram: 78x67 cm

Utrop:

500 kr

måndag 28 november 2022
kl 20:45:15