KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535077
nr 1353 5077
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1700-/1800-tal, Olja på uppfodrat duk, 78x62cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:37:21
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr