KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396270
nr 1539 6270
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör. Olja på pannå, 14x17cm, yttermått inklusive ram: 27x31cm
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:14:00
100 kr
200 kr