KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165278
nr 1616 5278
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Dragoner. Olja på duk på pannå, yttermått inklusive ram: 45x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:49:50
300 kr
500 kr