KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13976124

nr 1397 6124

Oidentifierad konstnär. Porträtt av herre. Monogramsignerad, 1886. Olja på duk, 57x46cm, yttermått inklusive ram: 73x61cm

Kondition: skadad, duk

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:50:27