KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191021
nr 1219 1021
Oidentifierad konstnär. Landskap med damm, 1800-tal. Olja på duk, 40x50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:30:52
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr