KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223357

nr 1722 3357

Oidentifierad konstnär. Figurer i stadslandskap. Signerad. Olja på duk, 64x58 cm, yttermått inklusive ram: 85x80

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 september 2025
kl 20:17:51

6/9 23:54:13 1      Vinnande bud