KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204499

nr 1420 4499

Oidentifierad konstnär. Hundar. Signerad. Olja på pannå, 15x19cm, yttermått inklusive ram: 25x30cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:06:52