KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253377
nr 1625 3377
Oidentifierad Konstnär, Komposition, osignerad. Olja på duk, 100x150 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:40:34
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr