KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15649174

nr 1564 9174

Oidentifierad konstnär. Bayerskt landskap. Signerad. Olja på duk, 18x19 cm, yttermått inklusive ram: 26x27 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

500 kr

måndag 18 september 2023
kl 18:03:32