KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395437
nr 1539 5437
Ulf Johansson
(1912-1978), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -45, fjällstuga. Olja på pannå, 44x61 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
Utrop:
500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:54:49
Ulf Johansson
Läs mer om Ulf Johansson