KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16381004

nr 1638 1004

Thomas Webster

(1800-1886), Storbritannien

Oljemålning, Interiör. Signerad, Olja på pannå, 32x41 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm

Thomas Webster, brittisk bildkonstnär född 1800, död 1886.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 20:15:10

26/8 17:54:27 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 26 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Thomas Webster

Läs mer om Thomas Webster