KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15643249
nr 1564 3249
1700-/1800-tal, Madonna. Ej signerad. Olja på duk, 60x42 cm, yttermått inklusive ram: 70x52 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:13:07
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr