KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10458101
nr 1045 8101
1800-tal, Kvinna, . 51x42
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 juli 2016
kl 18:03:25
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)