KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177016
nr 1717 7016
Terry Laakso (f. 1965), Stilleben. Signerad, daterad 1995. Olja på duk, 35x51 cm, yttermått inklusive ram: 56x77 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 20:49:10
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)