KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193327
nr 1419 3327
T. Ambruszczak. Signerad, daterad 84, stilleben. Olja på duk, 39x38cm, yttermått inklusive ram: 50x50cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:52:50
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr