KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816556

nr 1581 6556

Svend Arvidsen

(1908-1981), Norge

Oljemålning, Marint motiv. Signerad. Olja på duk, bildmått: 60x90 cm, yttermått inklusive ram: 71x102 cm

Svend Arvidsen, norsk bildkonstnär född 1908, död 1981.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 november 2023
kl 19:40:22

27/11 19:34:59 1      Vinnande bud

Svend Arvidsen

Läs mer om Svend Arvidsen