KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815497
nr 1281 5497
Sven Svensson
(1906-1999), Sverige
Oljemålning, Glänta i skogen, Mörbylånga. Olja på pannå. Signerad. 20x24 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:21:26
1.500 kr