ART / Oil paintings / Oil painting 13127217
nr 1312 7217
OIL PAINTING
Sven Persson. Signed, dated 1968. Oil on canvas, 45x80,
Sven Persson. Signerad, daterad 1968. Olja på duk, 45x80 cm
SEK 150
Monday Mars 9 2020
at 18:21:28
5/3 11:27:20
100 kr
5/3 22:21:44