KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396341

nr 1539 6341

Susan Gillhög

(f. 1950), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 65x52, oramad

Susan Gillhög, svensk målare, grafiker och scenograf, född 1950.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 maj 2023
kl 19:32:03

Susan Gillhög

Läs mer om Susan Gillhög