KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12453575

nr 1245 3575

Stig Winnerskog (f. 1930), Sverige. Vintermotiv, signerad. Olja på duk, 68x74

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:31:53