KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491420

nr 1349 1420

Stig Lundqvist

(f. 1941), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1973. Olja på pannå, 120x60cm

Stig Lundqvist, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:03:25

28/9 19:23:39 1      Vinnande bud

Stig Lundqvist

Läs mer om Stig Lundqvist