KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376429
nr 1237 6429
Sten Bille
(1890-1953), Danmark
Oljemålning, Utsikt från Helsingör. Monogramsignerad SB. Olja på duk, 22x28 cm
Sten Bille, dansk bildkonstnär född 1890, död 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:18:40
25/2 19:07:32