KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14023335

nr 1402 3335

Stellan Widholm

(f. 1939), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 50x50 cm, oramad

Stellan Widholm, svensk målare född 1939.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 juni 2021
kl 18:12:28

5/6 12:50:02 1      Vinnande bud

Stellan Widholm

Läs mer om Stellan Widholm