KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191587

nr 1219 1587

Staffan Lindh, "Orkesterintermezzo", signerad -62. Olja på duk, 52x68

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 november 2018
kl 18:01:20

24/11 22:53:06 1      Vinnande bud