KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144174
nr 1714 4174
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -62, Stilleben. Olja på pannå, 30x53 cm, yttermått inklusive ram: 34x57 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:01:27
3.000 kr
4.200 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström