KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128627

nr 1312 8627

Silvia Schmidt

(1861-1944), Österrike

Oljemålning, Mytologiskt motiv, (kopia). Ej signerad. Olja på duk, 48x38 cm

Kondition: slitage

Silvia Schmidt, bildkonstnär född 1861, död 1944.

Utrop:

600 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 9 mars 2020
kl 19:18:38

Silvia Schmidt

Läs mer om Silvia Schmidt