KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693430
nr 1369 3430
Signerad Stenvall, skärgård. Olja på duk, 45x75 cm
Kondition: skadad duk, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:37:22
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr