KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534417

nr 1453 4417

Nutida konstnär. Segelbåtar. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50, oramad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 7 mars 2022
kl 20:34:41

3/3 08:50:45 1      Vinnande bud
7/3 19:43:05 1      justering av budtak