KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12566054

nr 1256 6054

Signerad Ek, Fiskebåtar Frankrike, "Collioure -50". Olja på duk, 33x55

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 20 maj 2019
kl 18:49:59

  • Tema
  • 20 maj

Retro

Läs mer om Retro