KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409123

nr 1740 9123

signerad, båt. Olja på duk, 54x39cm, yttermått inklusive ram: 64x49cm

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 november 2025
kl 19:17:50