KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14597341
nr 1459 7341
Sara Larsson. Signerad a tergo. Olja på pannå, 125x80cm, yttermått inklusive ram: 132x89cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:36:23
350 kr
450 kr