KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948236
nr 1294 8236
Rolf Erling Nygren
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, "På väg till jakten". Signerad, 1973. Olja på pannå, 17x20 cm
Rolf Erling Nygren, född 1925, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:21:42
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr