KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15111017

nr 1511 1017

Roland Bauduin. Signerad, daterad 1890, kvinna med hund. Olja på pannå, 24x18,5, yttermått inklusive ram: 52x48

Kondition: skadad ram

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:29:55

  • Klassiska
  • 12 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska