KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16969210
nr 1696 9210
Roger Wikheim. Signerad, daterad 1975, studie. Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 77x68 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 april 2025
kl 20:46:25
28/4 11:28:47
600 kr
28/4 20:28:30