KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17232017

nr 1723 2017

Robert Jhaveri

(f. 1962), Sverige

Oljemålning, "Deep Sea Fishing", monogramsignerad, 2025, oramad. Olja på duk, 100x150 cm

Robert Jhaveri, svensk konstnär född 1962.

måndag 15 september 2025
kl 20:12:17

Robert Jhaveri

Läs mer om Robert Jhaveri